Choď na obsah Choď na menu
 


29. 09. 2013 Špeviálna výstava boxerov Winnershow - VÝBORNÝ 2 a úspešne zvládnutá skúška povahy

26. 01. 2013 MVP Trenčín - posudzoval p. Petr Řehánek (CZ) - ušlachtilá hlava, uši nasadené a nesené správne, uhlenie vporiadku, priestranný hrudník, rovný chrbát.

Hodnotenie - otvorená: VÝBORNÝ 3.

19. 11. 2011 MVP Nitra - Obrázok posudzoval p. Pettkó Csaba (H), ktorý Xanta posúdil ako atletického psa, strednej kostry a vzrastu, s veľmi peknou hlavou a silnou sánkou, zuby sú vporiadku, svalnatý a elegantný krk, kvadratický trup, výborné zauhlenie končatín, trochu viazaný v pohybe.

Hodnotenie v triede - otvorená: VÝBORNÝ 2, R.CAC

 

19. 06. 2011 CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW - Poľný Kesov - posudzovala p. A. Préz (E), ktorá Xanta ohodnotila ako psa dobrej veľkosti a kostry, s dobrou hlavou a dobre vyznačenou bradou, dobrý skus a krk, dobrá vrchná línia a zadné uhlenie, dobrý pohyb, mohol by mať silnejší záber.

Hodnotenie v triede - otvorená: VÝBORNÝ

18. 06. 2011 Klubová výstava - Poľný Kesov - posudzoval p. Jaromír Špicera (CZ), ktorý Xanta hodnotil ako dobre stavaného, silného s typickou hlavou širšej lebečnej partie, dobrý stop, dobre nesené uši, rovný chrbát, priestranný hrudník, VD uhlenie vpredu aj v zadu, pravidelné a dynamické chody

Hodnotenie v triede - otvorená: VÝBORNÝ

01. 05. 2011 sme absolvovali Celoštátnu výstavu psov na plážovom kúpalisku v Banskej Bystrici.  Posudzoval p. I. Sopko, ktorý popísal Xanta ako vysokého, dobre stavaného kvadratického psa, oko a maska tmavé, rovný, pevný chrbát, dobre uhlený. Počasie nám síce neprialo, pršalo, ale s výstavou sme spokojní.

Xanto bol hodnotený v triede - strednej: VÝBORNÝ 1 - CAC.

20. 03. 2011 NITRACANIS, trieda - mladých: VÝBORNÝ 2

19. 06. 2010 Klubovka - Poľný Kesov, trieda - dorastu: VEĽMI NÁDEJNÝ